اتصالات شرکت مخابراتی پیشتاز در خاور میانه و یکی از شش بزرگترین شرکت های کشورهای عربی در شورای خلیج فارس با ارزش تقریباً 81 میلیارد درهم (22 میلیارد دالرامریکایی) و با درآمد سالانۀ بیش از 32.9 میلیارددرهم (9 میلیارددالر امریکایی) می باشد.

 

منحیث یک شرکت چند میلتی، اتصالات در 15 کشور در خاورمیانه، افریقا و آسیا در حال فعالیت می باشد و نزدیک به 42 هزار نفر بطور مستقیم توسط این شرکت استخدام شده اند.

برنامه بین المللی کسب اتصالات در 2004 درست زمانیکه اتصالات برندۀ جواز خدمات نسل سوم موبایل را در عربستان سعودی گردید، به فعالیت آغاز نمود. از آن زمان به بعد، اتصالات شاهد توسعه سریع، که آنرا به یکی از شرکت های در حال توسعه، و افزایش چشم گیر مشتریان از 4 میلیون در سال 2004 به 141 میلیون در سال 2013 بود.

برای بیش از 40 سال، اتصالات با فراهم نمودن خدمات قابل اطمئینان و باکیفیت، کمک نموده است تا امارات متحده عربی منحیث مرکز اصلی تجارت و سرمایه گذاری در منطقه باشد. اتصالات یکی از شرکت های مخابراتی جهان است که توانسته است کشور خویش، امارات متحده عربی، را با فراهم نمودن جدید ترین تکنالوژی در ردیف ده کشور برتر قراد دهد. بطور مثال، در سال 2010 میلادی اتصالات توانست خدمات شبکه تلویزیون سۀ بعدی (3D) را از طریق شبکۀ فایبر نوری خویش زیر نام eLife عرضه نموده و امارات متحده عربی را در لست 5 کشور جهان که دارای این خدمات می باشند، قراردهد.

تخصص در تکنالوژی کمک نموده است تا اتصالات سهم بزرگ بازار را در منطقه و بخصوص در مصر و عربستان سعودی جاییکه معرفی خدمات برادباند موبایل مانند : تماس ویدیوی و تلویزیون موبایل باعث تغییر بازار و فراهم نمودن خدمات انترنت برای میلیون ها کاربر گردیده است، از آن خود نماید.

اتصالات پیشگام در معرفی تکنالوژی پیشرفته "سبز" و یک رهبر منطقه ای در فراهم سازی اطلاعات و راه حل های ارتباطات سازگار با محیط زیست می باشد. این فن آوری ها شامل تکنالوژی ساختمان های هوشمند، راه حل های  ماشین به مشاین (M2M) و استقرار قدرت جایگزین در شبکه های منطقه ای خویش، می باشد.

شرکت اتصالات متعهد به برابر ساختن زیرساخت های خویش مطابق با بلندترین ستندرد های جهان است و انتظار میردود تا شبکۀ سراسری فایبر نوری آن در امارات متحده عربی در کاهش تولید کاربن به بیش از  80 فیصد و صرفه جویی در مصرف انرژی به بیش از 70 فیصد ، کمک نماید.

مشارکت با بسیاری از موسسات دولتی و غیر دولتی برای فراهم نمودن زمینۀ دسترسی به تعلیم و تربیه و خدمات صحی از طریق فن آوری، بیانگر متعهد بودن اتصالات به اصول مسوولیت های اجتماعی این شرکت می باشد. افزون براین، اتصالات در حمایت از افراد دارای نیازمندی های خاص و رسیده گی به آنان دست بالای دارد. چنانچه در سال 2011 میلادی اتصالات توانست برای خدمات مرکز تماس تصویری خویش که با استفاده از خدمات 3G و زبان اشاره زمینۀ ارتباطات افراد دارای مشکل شنوایی را فراهم میسازد، در شارت لست فینالیست های جوایز جهانی موبایل قرار بگیرد. گفتنی است که اتصالات برندۀ سه جایزۀ دیگر از این رقابت معتبر در سال 2012 میلادی گردید.

 

از سال 2006 میلادی بدینسو، اتصالات توانسته است ده مرتبه لقب بهترین شرکت مخابراتی در خاورمیانه  و چهار مرتبه بهترین فروشندۀ عمده را در سه سال اخیر از آن خود نماید. همچنان،  اتصالات برندۀ جوایز متعددی در عرصه های بازاریابی نوآورانه، بهترین نام تجاری، بهترین خدمات مشتریان و بهترین برنامه CSR، گردیده است. گفتنی است که تیم مدیریت اتصالات تحت رهبری  آقای عیسی السویدی، یکی از تجارت پیشه گان پرنفوذ امارات متحده عربی، از اعتبار و شهرت  خوبی برخوردار می باشند.

logo

آدرس

احسان پلازا گذشته از چهاراهی حاجی یعقوب شهر نو کابل افغانستان
+93 786 786 786

 هشدار کووید 19

اپلکیشن اتصالات من را دانلود کنید

دانلود کنید و به تمامی محصولات و خدمات اتصالات دسترسی داشته باشید

اندروید
آیفون

MyEAApp