پیام رئیس اجرایی

من به عنوان رئیس اجرایی شرکت اتصالات افغانستان، مفتخرم که این پیام را می نویسم و ​​حقایقی را در مورد اتصالات افغانستان با شما شریک می سازم. اتصالات در مدت فعالیت خود در افغانستان، برای تحقق وعده خود مبنی بر ارائه خدمات صدا و انترنت برابر به کیفیت جهانی به افغان ها، ثابت قدم بوده است. ما مفتخریم که بخش مهمی از تکامل سکتور مخابرات در افغانستان بوده ایم. محصولات و خدمات نوآورانه ما با فراهم نمودن زمینۀ اتصال و شفافیت که فرصت ها و امکانات نامحدودی را به ارمغان می آورد، زندگی افغان ها را متحول کرده است.

 

در اتصالات افغانستان، ما مشتریان خود را در اولویت قرار می دهیم و تلاش می نماییم تا نیازهای آنها را برآورده سازیم، زیرا آنها را عامل موفقیت تجارت خود میدانیم. فرهنگ منحصر به فرد خدمات مشتریان ما، که از اتصالات امارات متحده عربی برای ما به ارث رسیده است، به ما کمک نموده است تا شرکت مخابراتی شماره یک مورد علاقۀ افغان ها باشیم. ما همچنین افتخار داریم که اولین شرکت معرفی کننده  خدمات 3.75G،  که زیرساخت ارتباطات دیجیتال را در افغانستان متحول نمود، می باشیم.

 

به عنوان یک شرکت  مسئولیت پذیر، ما همیشه به تغییرات در محیط خود پاسخگو بوده ایم. ما از نگرانی های جدید و مشکلات اقتصادی ناشی از گسترش COVID-19 در سراسر جهان کاملا آگاه هستیم. شرکت های مخابراتی نیز در برابر تاثیر این بحران آسیب پذیر بوده اند. علیرغم این چالش ها، ما خوشحالیم که به مشتریان خود کمک نموده‌ایم تا در ارتباط باقی بمانند و از بقای تجارت های که مرتبط به فعالیت ما اند، اطمینان حاصل نماییم.

 

من به نمایندگی از خانواده بزرگ اتصالات به مردم افغانستان اطمینان می دهم که ما دائماً در جهت گسترش خدمات خود تلاش می نماییم. با استفاده از دسترسی جهانی خود، به نوآوری، سرمایه گذاری، و حمایت از افغان ها در مسیر فردای بهتر، ادامه خواهیم داد.

 

همچنین می‌خواهم از شما دعوت کنم تا این سایت انترنتی ما را مشاهده نموده و درباره چیزهایی که ارائه می‌دهیم بیشتر بدانید.

 

با احترام

 

محمد عثمان

 

رئیس اجرایی شرکت اتصالات افغانستان

logo

آدرس

احسان پلازا گذشته از چهاراهی حاجی یعقوب شهر نو کابل افغانستان
+93 786 786 786

 هشدار کووید 19

اپلکیشن اتصالات من را دانلود کنید

دانلود کنید و به تمامی محصولات و خدمات اتصالات دسترسی داشته باشید

اندروید
آیفون

MyEAApp