مراقبت مشتریان اتصالات:

در بخش مراقبت و خدمات مشتریان اتصالات، شعار همۀ ما اینست که " مشتریان ما شرکای ما هستند". مراقبت مشتریان در اتصالات عبارت از یک مفهموم مشتری محور است که از طریق آن ما باورمند به توانمند سازی مشتریان و ایجاد رابطه با بازدید کننده های نمایندگی های خویش می باشیم. کارمندان ما منحیث مشاورین ما عمل نموده و به نمایندگی از مشتریان ما برای مفاد آنان کار می کنند.

آنچه ما را از دیگران متمایز می سازد، همانا فراهم نمودن تسهیلات در سفر مشتری ماست که شامل بخش های مختلف شروع از خدمات پذیرایی، مراکز تماس، خطوط تلیفون، خدمات پاسخ دهی صوتی، سایت انترنتی، خدمات چت، ایمیل، مراکز فروش، نمایندگی ها، و به توزیع کننده های خدمات و محصولات اتصالات می انجامد. اطمینان از فراهم نمودن یک تجربۀ عالی برای مشتریان درمرکزیت کاری و از اولویت های ما می باشد. حفاظت از اعتماد و احترام به محرمیت شما چیزی است که ما با ارائه خدمات باکیفیت و ارزشمند فراتر از انتظار شما، آنرا بدست میاوریم. ما حس مراقبت و کمک به مشتریان را در هر یک از اعضای تیم خویش جستجو می کنیم و این امر تجربۀ خدمات مراقبت مشتریان اتصالات را بی نظیر ساخته و به مشتریان ما این احساس را که "مراقبت از قلب سرچشمه می گیرد" را می دهد.

دانش آنلاین

معلومات مرتبط به محصولات و خدمات اتصالات بصورت آنلاین در دسترس بوده و به شما کمک میکند تا همه چیز در مورد محصولات و خدمات ما را از یک مکان بدست بیاورید. افزون براین، شما میتوانید از این طریق تازه های اتصالات را بدانید و مشکلات خویش را حل کنید.

خدمات مراقبت آنلاین

نمایندگی های بخش مراقبت یا خدمات مشتریان اتصالات در سراسر افغانستان موجود بود و با افتخار آمادۀ خدمت رسانی به مشتریان در هرزمان و مکان می باشند.

با خدمات مراقبت مشتریان آنلاین اتصالات، هرزمانیکه نیازمند کمک هستید میتوانید با نماینده های ما از طریق care.etisalat.af در تماس شوید. در اینجا شما میتوانید پرسش های تانرا ارسال کنید ویا بطور زنده با نماینده های ما چت کنید.

 

کانال های اختصاصی:

اتصالات افتخار دارد که راه های متعدد برای برقراری تماس مشتریان با نمایندگان خود را فراهم نموده است. حالا مشتریان عزیز اتصالات میتوانند از طریق کانال های وتس اپ و وایبر نیز با ما در تماس شوند:

شماره های وتس اپ و وایبر:

1. 0786786786, 2. 0782222294, 3. 0782222205, 4. 0782222206, 5. 0782222207

در هرجاییکه هستید، به ما ایمیل بفرستید

فقط به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل بفرستید. این ایمیل آدرس از هرگونه ارزنامه (اسپم) محفوظ می باشد. فقط نیاز است تا برنامۀ جاوا در سیستم شما نصب باشد تا ایمیل ها را مشاهده نمایید و مشاور ما بصورت فوری به نیاز های شما رسیده گی نموده و در خدمت شما خواهد بود. 

خدمات نمایندگی ها:

در اتصالات، ما میدانیم که نیاز های شما به اندازۀ خود شما منحصر به فرد است. پس برای رسیدن به این نیاز های ویژه، ما اقدامات ویژه را روی دست گرفته ایم. حالا شما میتوانید از با مراجعه به یکی ازنمایندگی ها رسمی ما از خدمات بی نظیر ما که در آن نمایندۀ ما بشکل اختصاصی فقط برای شما کار نموده و توجه خود را تنها برای درک و برآورده نمودن نیاز های شما معطوف می دارد، لذت ببرید.

بصورت 24 ساعته با ما در تماس شوید:

شما میتوانید در هر زمان، شب ویا روز، بالای تیم ماهر ما که همیشه با تبسم آمادۀ کمک به شما می باشند، حساب نمایید. فقط 888 را دایل نمایید و از خدمات مشتریان بی نظیر ما لذت ببرید.

حمایت نمایندگی ها و فروشنده ها:

ما در خدمات مشتریان در سراسر افغانستان پیشتاز بوده و در تلاشیم تا از دردسترس بودن مرکز خدمات مشتریان، نمایندگی ها، ویا یکی از فروشنده های مشترک ما در هر جا برای شما اطمینان حاصل نماییم.

logo

آدرس

احسان پلازا گذشته از چهاراهی حاجی یعقوب شهر نو کابل افغانستان
+93 786 786 786

 هشدار کووید 19

اپلکیشن اتصالات من را دانلود کنید

دانلود کنید و به تمامی محصولات و خدمات اتصالات دسترسی داشته باشید

اندروید
آیفون

MyEAApp